Giriş YapGiriş Yap

Dijital Teknolojilerimiz

Online Canlı Eğitimler

2010 yılında beri kullandığımız Adobe Connect alt yapısı ile çalışan Sanal Sınıf eğitimlerimize, 2020’de Teams ve Zoom alt yapılarını da ekleyerek yaklaşık 15.000 kişiye ulaştık. Öncü olarak başladığımız online eğitimlerimizde kurum ve paydaş ihtiyaçlarını dikkate alarak uygun çözümler sunuyoruz..

E-Öğrenme

Brisa çalışanları ve bayilerinin , Brisa’nın misyonu ve vizyonu doğrultusunda ihtiyaç duyacakları ürün ve teknik eğitimleri sağlamak amacıyla kurulmuştur. Bugün geldiğimiz noktada tüm paydaşlarımız ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygun e-eğitim paketlerini hizmetlerine sunuyoruz..

Gamification Uygulamaları

Brisa Akademi öğrenilen bilgileri pekiştirmek için oyunlaştırma uygulamalarını sıklıkla kullanmaktadır. Hem masa hem de mobil oyun uygulamalarımız, seçilen konularda hızlı öğrenme ve pekiştirme sağlamaktadır.

Mobil Öğrenme

Cep Akademi, Brisa Akademi Eğitim Portalının mobil uygulamasıdır. Mobil uygulamamıza Apple Store ve Android Play Store’dan erişim sağlayabilirsiniz. Mobil uygulamamız sayesinde portalımızdaki e-eğitimlere, micro eğitim videolarına ve e-kitap özetlerine uygulamamızın ”offline indir/izle” özelliği ile internet olmadığında da erişerek, öğrenmeye devam edebilirsiniz.

Akademi Tube

Günümüzün en çok şikayet edilen konusu “zamanın yetersizliği”. Brisa Akademi olarak bir çözümle geliyoruz. İhtiyaç duyulan konularda 3-5 dakikalık mikro learning eğitim videoları ile sadece ihtiyaca cevap verecek içerikler üretiyor ve bunları paydaşlarımız ile paylaşıyoruz.