Giriş YapGiriş Yap

Topluma Katkı

BRİSA AKADEMİ TOPLUMA KATKI PROJELERİ

Brisa Akademi olarak ulusal ve uluslarası platformlarda çok sayıda önemli başarılara imza atmış ve ödüller kazanmış “Topluma Katkı Projelerimizle” gurur duymaktayız. İçerik, çeşitlilik ve yaklaşım olarak bir Akademi olmaktan bir adım öteye geçmek, kurumsal üniversite olmak amacındaki Brisa Akademi, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da “Topluma Katkı” projelerine öncelik vermeye devam edecektir

TOPLUMA KATKI PROJELERİMİZDEN BAZILARI

Z

Okul - Sanayi işbirliği kapsamında ülkemizin ve sektörümüzün ihtiyaç duyduğu nitelikli teknik personelin yetiştirilmesine katkı sağlıyoruz.

Z

İşbirliği yaptığımız bazı Meslek Liselerinde kurduğumuz laboratuvarlarımızda hem öğrencilerimize hem de öğretmenlerimize eğitim desteği sunuyoruz.

Z

Brisa Akademi olarak, elde ettiğimiz gelirin önemli bir bölümünü ”Brisa Çalışanları Öğrenimi Destekleme Derneği”ne bağışlayarak, başarılı öğrencilere burs imkanı sunuyoruz.

Z

“Müşterinin Kahramanları” projesiyle lastik sektörüne kadın ustalar yetiştiriyoruz.

Z

Açık cezaevlerindeki hafif suçtan hükümlülere dolaylı destek vererek onların hem meslek edinmelerini hem de topluma entegrasyonlarını sağlıyoruz.

Z

Üniversite öğrencilerine ücretsiz olarak açtığımız online ve sınıf eğitimlerimizle onlara günlük ve profesyonel hayatta ihtiyaç duyacakları bilgi ve becerileri sunuyoruz.

Z

Start-up’lara ücretsiz olarak açtığımz eğitimlerle destekliyoruz