Giriş YapGiriş Yap

Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimi

Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimi

05 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştireceğimiz Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitim kayıtlarımız başlamıştır. Eğitim içeriğine ulaşmak için tıklayınız.

Eğitimler ile ilgili ek detay bilgi istemeniz halinde bizlere brisaakademi@brisa.com.tr adresine mail atarak ya da 0 (262) 316 45 15 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Eğitime kayıt olmak için Brisa Akademi iletişim formu doldurmanız yeterlidir. Form alanına ulaşmak için tıklayınız.

haberler

Son Eklenen Haberler

Takım Çalışması ve Problem Çözme Teknikleri

Takım Çalışması ve Problem Çözme Teknikleri

Takım Çalışması ve Problem Çözme Teknikleri Eğitimimiz, Değerli eğitmenimiz Ahmet Koral'ın eğitmenliğinde 5-6 Şubat tarihinde gerçekleşmiştir.  Katılımcılarımız takım çalışması ve problem çözme tekniklerinin inceliklerini öğrenirken, aynı zamanda eğlenceli 2 gün...

Boost Satış Gelişim Eğitimleri

Boost Satış Gelişim Eğitimleri

Satış yöneticilerinin bilgi ve satış becerilerine destek olmak amacıyla 2017 yılında başlatmış olduğumuz Boost Satış Gelişim Eğitimlerinin 2018 yılı seansları başlamıştır. 

Yeni Nesil İş Başında 2017

Yeni Nesil İş Başında 2017

2. ve 3. kuşak iş ortaklarına yönelik, Akbank Aile Şirketleri Akademisi ve Sabancı Üniversitesi işbirliği ile yürüttüğümüz “Yeni Nesil İş Başında” Sertifika Programımız üçüncü mezunlarını verdi.3 modülden oluşan programda, katılımcılarla işletmelerin güçlenmesine ışık...